wezlimit.pl

Tylko
3 proste kroki

  • Aplikacja
  • Weryfikacja
  • Szybki przelew

Warunki

Szybko i bez ryzyka

Nasz serwis działa całkowicie bezpłatnie. Oznacza to, że każdy, kto decyduje się na skorzystanie z niego nie musi obawiać się jakichkolwiek ukrytych kosztów dodatkowych, które mogłyby wywoływać niepotrzebny stres. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy wypełnić stosowne wnioski oraz formularze,a następnie przejść proces weryfikacji. Po nim pieniądze na koncie pojawiają się błyskawicznie. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że w momencie, gdy wniosek został złożony w weekend lub dzień świąteczny, cała procedura nieco się wydłuża. Wypłata realizowana jest wówczas pierwszego dnia roboczego.

Dyskretnie i bezpiecznie

Nasi Partnerzy działają w sposób dyskretny i bezpieczny. Wszystkie informacje, które przekazywane są podczas starania się o pożyczkę, nie są przekazywane dalej. Nie trzeba więc bać się, że zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób. Odpowiednie szyfrowanie sprawia, że wszystkie dane są doskonale chronione, a klienci mają tym samym zapewnione bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Zawsze możesz się rozmyślić

Nasi Partnerzy dają swoim klientom możliwość odstąpienia od zawartej umowy i to bez konieczności podawania powodów. Czas na podjęcie takiej decyzji to czternaście dni od momentu, w którym podpisana została umowa. Aby umowa została rozwiązana, trzeba wypełnić stosowne oświadczenie, a następnie przesłać je do Pożyczkodawcy. Możliwa jest także wcześniejsza spłata pożyczki. Regulamin wcześniejszej spłaty zobowiązania również określany jest przez pożyczkodawcę.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Każdemu, kto zaciągnął pożyczkę może przydarzyć się sytuacja, kiedy spłacenie zobowiązania w czasie określonym w umowie będzie niemożliwe. Nasi Partnerzy przewidują także takie sytuacje, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów. Część pożyczkodawców dopuszcza możliwość wydłużenia czasu spłaty pożyczki. Informacje na ten temat zawsze znaleźć można w umowie. Trzeba jednak pamiętać, że wiąże się to z zastosowaniem dodatkowych opłat, które pożyczkobiorca zobowiązani jest uiścić. Pożyczkodawcy przedstawiają informacje na ten temat jeszcze zanim na umowie pojawi się podpis klienta.

Niespłacenie pożyczki

Zaciągając pożyczkę, trzeba pamiętać, że jest to zobowiązanie, które trzeba spłacić. Obowiązkiem pożyczkobiorcy jest wywiązywanie się z zapisów umowy, która została podpisana. Niespłacanie zobowiązania w terminie to ryzyko podjęcia przez pożyczkodawcę kroków windykacyjnych oraz egzekucyjnych, których koszty poniesie pożyczkobiorca. Możliwe jest także skierowanie sprawy do sądu, a kosztami postępowania także obciążany zostaje pożyczkobiorca. Do tego dochodzą karne odsetki za każdy dzień zwłoki.

RRSO 11,61%Oferta promocyjna